Jak korzystać
Nadaj przesyłkę - jak korzystać

Elektroniczny Nadawca

 

Z myślą o klientach, którzy cenią swój czas i wygodę, w ramach systemu Elektroniczny Nadawca w zakaldce DLA CIEBIE udostępniliśmy funkcjonalność dla klientów indywidualnych Nadaj przesyłkę.

Narzędzie pozwala w łatwy i szybki sposób na przygotowanie przesyłek, pobranie etykiet adresowych czy pocztowej książki nadawczej. Przygotowanie przesyłki możliwe jest bez konieczności zakładania konta użytkownika, należy wypełnić Profil nadawcy i można przygotować przesyłki. Więcej funkcjonalności dostępne jest dla klientów, którzy zdecydują się na założenie konta użytkownika, proces jest w pełni automatyczny.

 

Dla klientów indywidualnych Poczta Polska S.A. przygotowała i udostępnia nową aplikację Nadaj przesyłkę na stronie , pozwalającą nie tylko na przygotowanie przesyłki i etykiety adresowej ale i opłacenie przesyłek on-line. Nowa wersja aplikacji umożliwia przygotwanie przesyłki Pocztex, aplikacja dostępna pod adresem: https://www.pocztex.pl/nadaj-przesylke/

Nadaj przesyłkę
 

Pozostając na stronie systemu Elektroniczny Nadawca w module "DLA CIEBIE" dla Klienta indywidualnego przygotujesz przesyłki szybko wykorzystując kilka prostych formularzy rejestracji dedykowanych każdej z przesyłek. System Nadaj przesyłkę pozwala na sprawną automatyzację procesu wysyłkowego, generowania etykiet i szybkie przygotowania do nadania poniższych przesyłek:

  • Pocztex 2.0,
  • Paczka Pocztowa,
  • Przesyłka Polecona,
  • Global Express,
  • Paczka zagraniczna,
  • Zagraniczna przesyłka polecona,
  • Zagraniczna przesyłka listowa z zadeklarowaną wartością,
  • EMS.

 

Zapraszamy do zapoznania się z instrukcją korzystania z aplikacji dostępną tutaj.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia przesyłek pocztowych tutaj.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia do przesyłek nadawanych przez klienta indywidualnego tutaj.

Ewentualne uwagi oraz spostrzeżenia dotyczące korzystania z aplikacji prosimy kierować na adres: kontakt@poczta-polska.pl dodatkowo w temacie e-mail należy wpisać EN - Indywidualny.