Zaloguj się...

Użytkownik

Hasło

Nie masz konta - zarejestruj się, kliknij tutaj

Problemy z zalogowaniem? kliknij tutaj


Walidacja unikalności numeru nadania

Szanowni Państwo,

w trosce o jakość świadczenia usług, aplikacja Elektroniczny Nadawca sprawdza unikalność numeru nadania przesyłek rejestrowanych. Oznacza to, iż nie jest możliwe wprowadzenie/zarejestrowanie czy import przesyłki z numerem nadania już wcześniej zarejestrowanym w aplikacji.

Podczas importu danych z plików XML, XLS czy zapisu przesyłki z puli numerów zdefiniowanych w Ustawieniach dla przesyłek Poleconych „Sposób nadawania numeru dla przesyłki poleconej” -> „Nalepki z Rolki” podczas zapisu przesyłki wyświetli komunikat błędu „Numer nadania {001590077310123456789} przesyłki nie jest unikalny. (EN:85636)”. W przypadku problemów z importem danych z plików XML, XLS, z których importowane są również numery nadania do aplikacji w takich przypadkach prosimy w pierwszej kolejności zweryfikować przydzielone indywidulanie dla Państwa pule numerów, być może zostały one już wyczerpane i zaczęły się powtarzać.
Jeżeli korzystają Państwo z numerów w opcji dla przesyłek poleconych „Nalepki z Rolki” proszę pobrać nową rolkę w najbliższym Urzędzie Pocztowym, możliwe że numery się powtarzają.
Jeżeli mają Państwo jakieś uwagi lub innego rodzaju problemy w kontekście walidacji unikalności numerów nadania prosimy o kontakt z opiekunem handlowym.

Przepraszamy za utrudnienia
Zespół Elektronicznego Nadawcy

Prace serwisowe w Aplikacji Elektroniczny Nadawca

Uprzejmie informujemy, że w dniu 26.05.2016 r. w godzinach od 06:00 do 16:30 zaplanowane są prace serwisowe w obszarze infrastruktury IT Poczty Polskiej. Będą one miały wpływ na aplikację Elektroniczny Nadawca, w tym czasie dostęp do aplikacji dla klientów zostanie zachowany, jadnak w związku z prowadzonymi pracami może wystąpić spowolnienie jej działania lub chwilowe przerwy w dostępności.

 

Przepraszamy za utrudnienia
Zespół Elektronicznego Nadawcy

esklep-taśmy

Przesyłki