Integracje

 

IAIIAI-Shop.com to kompleksowa usługa dla profesjonalnych sprzedawców internetowych dostępna w modelu SaaS.

Usługa w pełni obsługuje sprzedaż w sklepie internetowym, na Allegro i eBay, Amazon, przez Social Media (czyli m. in. sprzedaż na Facebook.com), sprzedaż mobilną, przez porównywarki cen, a także tradycyjną w salonie sprzedaży dzięki własnemu systemowi do obsługi stanowisk kasowych.
Obecnie z IAI-Shop.com korzysta ponad 2500 sklepów, do których należą nie tylko uznane marki krajowe, ale również międzynarodowe firmy, które funkcjonują głównie w Wielkiej Brytanii i Niemczech pod marką IdoSell.

Dzięki integracji z Elektronicznym Nadawcą, klienci IAI-Shop.com mogą w zautomatyzowany sposób korzystać z usług Poczty Polskiej. Dzięki temu szybko i łatwo wygenerują etykiety adresowe i książki nadawcze oraz ustalą ceny przesyłek.

Więcej szczegółow tutaj http://www.iai-shop.com/partners/couriers/poczta-polska.phtml

 


ShoploShoplo to najprostszy sposób na sprzedaży w Internecie. Platforma pozwoli Ci kilkoma kliknięciami stworzyć wymarzony sklep, a liczne integracje pomogą Ci szybko i wygodnie sprzedawać w wielu kanałach jednocześnie. Z platformy skorzystało już ponad 25 000 sprzedawców w Polsce, Wielkiej Brytanii i USA.
Co wyróżnia Shoplo od pozostałych narzędzi tego typu? Po pierwsze, pierwszy na świecie Kreator Sklepu, dzięki któremu każdy może samodzielnie zaprojektować i stworzyć swój sklep bez żadnej wiedzy technicznej. To narzędzie typu drag-and-drop, pozwalające zbudować stronę idealnie dopasowaną do każdej marki. Drugi wyróżnik Shoplo to łatwość korzystania z narzędzia. Platforma jest wyjątkowo intuicyjna, a dział pomocy zawsze gotowy do wsparcia. Shoplo to także jedyne tak kompleksowe narzędzie na rynku – poza narzędziami do stworzenia e-sklepu, platforma umożliwia także wygodną wielokanałową sprzedaż (w tym prowadzenie wspólnego magazynu dla wszystkich kanałów) i dostarcza pakiet niezbędnych dodatków, w tym wtyczki marketingowe, księgowe, regulamin sklepu, darmowe pakiety na promocję, aplikację POS, platformę do blogowania oraz kompleksową integrację z aplikacją Elektronicznego Nadawcy Poczty Polskiej.

Więcej szczegółów na stronie https://www.shoplo.com/app/elektroniczny-nadawca

 


WAPRO ERP to wiodąca marka firmy Asseco Business Solutions S.A. na rynku ERP dla sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw. W swojej ofercie udostępnia linie produktowe do prowadzenia przedsiębiorstwa w obszarze handlu stacjonarnego, internetowego a także mobilnego, księgowości czy obszarze kadrowym.
Naturalnym krokiem handlu jest obsługa posprzedażowa, która swoją ścieżkę rozpoczyna na etapie dostarczania towaru do klienta. Dlatego tworząc produkty WAPRO ERP takie jak WAPRO Mag, WAPRO Aukcje (integracja z Allegro) czy platformę e-commerce WAPRO B2C/B2B położyliśmy duży nacisk na integrację z usługami przesyłek takimi jak Elektroniczny Nadawca dostarczany przez największego operatora logistycznego czyli Pocztę Polską. Integracja umożliwia zautomatyzowanie procesu logistycznego z wykorzystaniem różnych metod dostaw. Nie trać czasu na ręczne wprowadzanie danych, redukuj błędy z tym związane – korzystaj z integracji WAPRO Mag i Elektroniczny Nadawca.


Więcej szczegółów na stronie https://updates.wapro.pl/wapro-mag-i-integracja-z-elektronicznym-nadawca-poczty-polskiej/

 


PrestaShop® to jedno z najpopularniejszych oprogramowań open source do prowadzenia sklepu internetowego. Polska to jeden z największych rynków, jeżeli chodzi o liczbę aktywnych sklepów opartych o tę platformę handlową - ponad 20 tys. polskich sklepów działa na silniku PrestaShop. Poczta Polska, wspólnie z firmą Softdeco, przygotowała dla klientów moduł dla klientów prowadzących sklep internetowy na tej platformie. Funkcjonalności wtyczki obejmują współpracę z Elektronicznym Nadawcą oraz widżet mapy Odbioru w Punkcie. Skorzystaj z naszej wtyczki PrestaShop Poczta Polska już dziś.

Moduł Poczta Polska PrestaShop do pobrania 

https://e-nadawca.poczta-polska.pl/download/prestashop_poczta-polska-en-v.1.2.0.zip

Instrukcja działania wtyczki 

https://e-nadawca.poczta-polska.pl/download/instrukcja--do-wtyczki--prestashop-wersja-1.6.x-1.7.x_-20201117.pdf

Minimalne wymagania: PrestaShop 1.6.0 lub wyższej, PHP w wersji 5.5. lub wyższej, zainstalowane rozszerzenie SOAP dla PHP.

Informacje o ewentualnych problemach prosimy zgłaszać na adres moduly.en@poczta-polska.pl.


ErpBox - innowacyjna platforma do zarządzania sprzedażą internetową. To skuteczny sposób dla każdego nowoczesnego przedsiębiorcy na zwiększenie sprzedaży przy jednoczesnym obniżeniu kosztów realizacji zamówień. Wyróżnia się szybką aktualizacją danych (zamówień, stanów magazynowych, statusów przesyłek) bez dodatkowych opłat, dopasowaniem dedykowanych rozwiązań do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, czy też kompleksowym wsparciem IT.

ErpBox pozwala na skuteczną i wygodną obsługę zamówień na wielu kanałach sprzedaży (Allegro, Amazon, eBay, sklepy internetowe). Zapewnia również dostęp do licznych integracji z programami magazynowo-księgowymi (Subiekt, Enova, iFirma i inne) oraz firmami wysyłkowymi. Dzięki integracji systemu z Elektronicznym Nadawcą Poczty Polskiej, użytkownicy ErpBox oszczędzają czas na obsłudze każdego zamówienia. Narzędzia, które mają do dyspozycji, pozwalają na pełną automatyzację procesu nadawania i wysyłania paczek do klientów.


Sprawdź więcej szczegółów: www.erpbox.pl.