Integracje

 

IAIIAI-Shop.com to kompleksowa usługa dla profesjonalnych sprzedawców internetowych dostępna w modelu SaaS.

Usługa w pełni obsługuje sprzedaż w sklepie internetowym, na Allegro i eBay, Amazon, przez Social Media (czyli m. in. sprzedaż na Facebook.com), sprzedaż mobilną, przez porównywarki cen, a także tradycyjną w salonie sprzedaży dzięki własnemu systemowi do obsługi stanowisk kasowych.
Obecnie z IAI-Shop.com korzysta ponad 2500 sklepów, do których należą nie tylko uznane marki krajowe, ale również międzynarodowe firmy, które funkcjonują głównie w Wielkiej Brytanii i Niemczech pod marką IdoSell Shop.

Dzięki integracji z Elektronicznym Nadawcą, klienci IAI-Shop.com mogą w zautomatyzowany sposób korzystać z usług Poczty Polskiej. Dzięki temu szybko i łatwo wygenerują etykiety adresowe i książki nadawcze oraz ustalą ceny przesyłek.

Więcej szczegółow tutaj http://www.iai-shop.com/partners/couriers/poczta-polska.phtml

 


ShoploShoplo to najprostszy sposób na sprzedaży w Internecie. Platforma pozwoli Ci kilkoma kliknięciami stworzyć wymarzony sklep, a liczne integracje pomogą Ci szybko i wygodnie sprzedawać w wielu kanałach jednocześnie. Z platformy skorzystało już ponad 25 000 sprzedawców w Polsce, Wielkiej Brytanii i USA.
Co wyróżnia Shoplo od pozostałych narzędzi tego typu? Po pierwsze, pierwszy na świecie Kreator Sklepu, dzięki któremu każdy może samodzielnie zaprojektować i stworzyć swój sklep bez żadnej wiedzy technicznej. To narzędzie typu drag-and-drop, pozwalające zbudować stronę idealnie dopasowaną do każdej marki. Drugi wyróżnik Shoplo to łatwość korzystania z narzędzia. Platforma jest wyjątkowo intuicyjna, a dział pomocy zawsze gotowy do wsparcia. Shoplo to także jedyne tak kompleksowe narzędzie na rynku – poza narzędziami do stworzenia e-sklepu, platforma umożliwia także wygodną wielokanałową sprzedaż (w tym prowadzenie wspólnego magazynu dla wszystkich kanałów) i dostarcza pakiet niezbędnych dodatków, w tym wtyczki marketingowe, księgowe, regulamin sklepu, darmowe pakiety na promocję, aplikację POS, platformę do blogowania oraz kompleksową integrację z aplikacją Elektronicznego Nadawcy Poczty Polskiej.

Więcej szczegółów na stronie https://www.shoplo.com/app/elektroniczny-nadawca

 


WAPRO ERP to wiodąca marka firmy Asseco Business Solutions S.A. na rynku ERP dla sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw. W swojej ofercie udostępnia linie produktowe do prowadzenia przedsiębiorstwa w obszarze handlu stacjonarnego, internetowego a także mobilnego, księgowości czy obszarze kadrowym.
Naturalnym krokiem handlu jest obsługa posprzedażowa, która swoją ścieżkę rozpoczyna na etapie dostarczania towaru do klienta. Dlatego tworząc produkty WAPRO ERP takie jak WAPRO Mag, WAPRO Aukcje (integracja z Allegro) czy platformę e-commerce WAPRO B2C/B2B położyliśmy duży nacisk na integrację z usługami przesyłek takimi jak Elektroniczny Nadawca dostarczany przez największego operatora logistycznego czyli Pocztę Polską. Integracja umożliwia zautomatyzowanie procesu logistycznego z wykorzystaniem różnych metod dostaw. Nie trać czasu na ręczne wprowadzanie danych, redukuj błędy z tym związane – korzystaj z integracji WAPRO Mag i Elektroniczny Nadawca.


Więcej szczegółów na stronie https://updates.wapro.pl/wapro-mag-i-integracja-z-elektronicznym-nadawca-poczty-polskiej/