Partnerzy

 

IAIIAI-Shop.com to kompleksowa usługa dla profesjonalnych sprzedawców internetowych dostępna w modelu SaaS.

Usługa w pełni obsługuje sprzedaż w sklepie internetowym, na Allegro i eBay, Amazon, przez Social Media (czyli m. in. sprzedaż na Facebook.com), sprzedaż mobilną, przez porównywarki cen, a także tradycyjną w salonie sprzedaży dzięki własnemu systemowi do obsługi stanowisk kasowych.
Obecnie z IAI-Shop.com korzysta ponad 2500 sklepów, do których należą nie tylko uznane marki krajowe, ale również międzynarodowe firmy, które funkcjonują głównie w Wielkiej Brytanii i Niemczech pod marką IdoSell Shop.

Dzięki integracji z Elektronicznym Nadawcą, klienci IAI-Shop.com mogą w zautomatyzowany sposób korzystać z usług Poczty Polskiej. Dzięki temu szybko i łatwo wygenerują etykiety adresowe i książki nadawcze oraz ustalą ceny przesyłek.

Więcej szczegółow tutaj http://www.iai-shop.com/partners/couriers/poczta-polska.phtml

 


ShoploShoplo to najprostszy sposób na sprzedaży w Internecie. Platforma pozwoli Ci kilkoma kliknięciami stworzyć wymarzony sklep, a liczne integracje pomogą Ci szybko i wygodnie sprzedawać w wielu kanałach jednocześnie. Z platformy skorzystało już ponad 25 000 sprzedawców w Polsce, Wielkiej Brytanii i USA.
Co wyróżnia Shoplo od pozostałych narzędzi tego typu? Po pierwsze, pierwszy na świecie Kreator Sklepu, dzięki któremu każdy może samodzielnie zaprojektować i stworzyć swój sklep bez żadnej wiedzy technicznej. To narzędzie typu drag-and-drop, pozwalające zbudować stronę idealnie dopasowaną do każdej marki. Drugi wyróżnik Shoplo to łatwość korzystania z narzędzia. Platforma jest wyjątkowo intuicyjna, a dział pomocy zawsze gotowy do wsparcia. Shoplo to także jedyne tak kompleksowe narzędzie na rynku – poza narzędziami do stworzenia e-sklepu, platforma umożliwia także wygodną wielokanałową sprzedaż (w tym prowadzenie wspólnego magazynu dla wszystkich kanałów) i dostarcza pakiet niezbędnych dodatków, w tym wtyczki marketingowe, księgowe, regulamin sklepu, darmowe pakiety na promocję, aplikację POS, platformę do blogowania oraz kompleksową integrację z aplikacją Elektronicznego Nadawcy Poczty Polskiej.

Więcej szczegółów na stronie https://www.shoplo.com/app/elektroniczny-nadawca